Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Безкоштовний преміум-подарунок у World of Tanks допоможе згаяти час на карантині

Від коронавірусу сховатися можна в танку!

world of tanks

Пандемія коронавірусу нанесла чимало шкоди багатьом людям. Зараз в Україні введено карантин, а всіх просять залишатися вдома та не наражати на небезпеку себе та оточуючих. Багато хто з ігрових розробників, магазинів та ритейлерів уже встиг запропонувати свої варіанти проведення часу в ізоляції, подарувавши чимало безкоштовних проєктів.

Винятком не стала й Wargaming, яка вирішила подарувати своїм користувачам одразу 14 днів безкоштовного «преміума» для акаунтів World of Tanks та World of Tanks Blitz! Для отримання подарунку в WOT Blitz достатньо просто зайти в гру до 3-го квітня. Готово, тепер у вас є преміум-акаунт. Profit!

З World of Tanks усе трохи складніше. Доведеться трохи понатискати мишкою. Перейдіть за цим посиланням, та натисніть там підсвічену кнопку «отримати подарунок».

Бонуси «преміума» в обох проєктах допоможуть значно веселіше провести час під час карантину. Не забувайте: безпека — понад усе, а де може бути безпечніше, аніж у броньованому танку? Тому зустрінемося на полі бою!