😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Blizzard офіційно підтвердила нову дату старту Shadowlands

Коли саме «завезуть» препатч також відомо.

Blizzard у соціальних мережах World of Warcraft оприлюднила офіційну дату виходу нового доповнення — Shadowlands. Джон Гайт, виконавчий продюсер гри, звернувся до фанатів у листі, подякувавши за терпіння та допомогу в тесті нового патчу. Також він оголосив нову дату виходу Shadowlands — 23 листопада. Гайт завірив, що більше переносів не планується. Препатч до нового доповнення був перенесений з 13 жовтня на 10 листопада. Одночасно з цим вийшов офіційний сюжетний трейлер.

Відтоді, як ми вперше повідомили вам про наше рішення відкласти старт доповнення, ми використали цей час для подальшого полірування та розширення високорівневого контенту, включно з капітальним ремонтом механік бою, винагород в утробі та перероблення систем ковенантів, щоби зробити ваш вибір більш важливим та маючий більш чіткі довгострокові цілі.

Джон Гайт, виконавчий продюсер World of Warcraft

Спочатку Shadowlands мав вийти ще 27 жовтня. Проте з ускладненням робити через пандемію та великій кількості знайдених під час тесту недоліків, компанія прийняла рішення про перенос Shadowlands.