😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Blizzard припинила розробку нового контенту для StarCraft 2

Жертва заради великого майбутнього.

Blizzard повідомила, що наразі припиняє розробку нового контенту для StarCraft 2. Щодо балансу гри, компанія продовжить випускати оновлення та патчі, оскільки кіберспортивна складова StarCraft 2 є важливою як для Blizzard, так і для прихильників стратегії.

Роб Брайденбекер, виконавчий продюсер Blizzard, зазначив, що таке рішення прийняте, аби розробники мали змогу будувати плани щодо продовження історії цілого всесвіту гри.

Як і завжди, ми маємо намір при необхідності вносити зміни до гри в майбутньому. Кіберспортивний аспект StarCraft 2, який представляє собою вершину професійних змагань, як і раніше буде розвиватися завдяки підтримці наших партнерів ESL Gaming і GSL.

Нагадаємо, що в липні поточного року StarCraft 2 відзначила 10 років із моменту релізу. Blizzard не залишила цю дату без уваги та випустила величезний патч з новими та покращеними старими функціями, коментаторами та досягненнями в сюжетній компанії. Цікавим фактом є те, що ще у 2019 році під час BlizzCon Тім Мортон, директор розробки Blizzard, зазначив, що третьої частини культової серії не має в планах, але команда не проти розпочати роботу над нею.