😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

BlizzConline 2021: перший день щорічного заходу від Blizzard

Diablo II, World of Warcraft: The Burning Crusade Classic, новий клас у Diablo IV та новий рік у Hearthstone.

Щорічний захід від Blizzard розпочався 20 лютого та вперше за 30 років проводиться в онлайн форматі, через що й отримав назву BlizzConline 2021. Тож давайте подивимось, що компанія-розробник встигла анонсувати в перший день церемонії відкриття.

BlizzConline 2021 розпочався з відеоролику подяки компанії гравцям та святкування 30-ти річчя Blizzard.

Blizzard Arcade Collection
Далі представили Blizzard Arcade Collection, що містить у собі три класичні гри компанії: The Lost Vikings, Rock & Roll Racing та Blackthorne. Проєкти локалізовано 30-ма мовами та додано фільтрацію зображення.

Контентне доповнення Chains of Domination для World of Warcraft: Shadowlands
Витоки, які ширилися мережею, підтвердилися. Сюжет доповнення розгортатиметься в місті Кортія, де й будуть знаходитися нові підземелля, рейди та нагороди.

World of Warcraft: The Burning Crusade Classic
Ще одна новина, яка не стала несподіванкою, проте фанати першого доповнення очікували на дату виходу, а отримали лише обіцянку випустити ремастер до кінця поточного року. TBC планують запустити на поточних серверах WoW Classic, а за гравцями Blizzard залишають вибір: перейти до наступного доповнення зі своїми персонажами, або залишити їх на класичному клієнті.

Рік грифона в Hearthstone, «класичний режим» і Hearthstone Mercenaries

У Hearthstone стартує рік грифона, у рамках якого в грі з’явиться класичний режим із картами, які були доступні у 2014 році під час запуску ККІ. У цьому режимі гравці все одно зможуть отримувати нагороди й піднімати ранг свого акаунту.

Також Blizzard представила додаток Forged in the Barrens та режим Hearthstone Mercenaries, у якому поєднуються механіки ККІ та «роуґлайк».

Diablo IV та новий клас — розбійниця
За словами розробників, розбійниця є дуже гибким класом, який може бути як бійцем ближнього, так і дальнього бою.

Diablo II Resurrected — ремастер класичної гри
Перезапуск класичної гри разом із доповненням Lord of Destruction. Гра вийде на ПК і консолях у 2021 році й підтримуватиме крос-прогресію. На зміну спрайтам прийшли тривимірні моделі, однак гравці завжди зможуть переключитися на «класичний» режим графіки. Варто зазначити, що в Blizzard переробили ролики й поліпшили аудіо.