😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Блогер зміг запустити Doom на тесті на вагітність

Вітаю, тест показав дві смужки, у вас буде Думґай!

Doom

Техноблогер Foone Turing любить експериментувати з технікою та вигадувати для неї нестандартні способи використання. Цього разу його увага зосередилась на тестах на вагітність.

Мова йде саме про електронні варіанти пристрою, які в США продаються за п’ять доларів. Блогер визначив, що вони працюють на базі аналогових технологій, а електроніка всередині потрібна тільки для того, аби вивести чіткі полоски.

Проте, мова зараз не про це. Пристрій працює на 8-бітному процесорі Holtek із 64 байтами пам’яті, що може працювати на частотах 4 та 8 МГц, а також має оперативну пам’ять, батарею та маленький LCD-дисплей. Цікаво, що це навіть краще в базових математичних операціях та I/O, ніж оригінальний IBM PC.

Цей міні-комп’ютер працює таким чином, аби активуватися в момент, коли спеціальна паперова смужка, що оброблена потрібним хімічним реагентом, намокає. Потім пристрій зчитує інформацію з реакції та виводить на екран підсумок: «вагітна» чи «не вагітна».

Звичайно, Foone Turing переписав код пристрою, аби він виводив на екран те, що йому потрібно в будь-який час. Спочатку це був кастомний текст, а потім і відеозаписи. Звичайно, для цього довелося підключити зовнішній контролер. Для початку він вивів на монітор відео з ґеймплеєм Doom. Далі пішла початкова сцена зі Skyrim.

Пізніше вже почалися й інші експерименти. Проте згодом йому стало нудно просто дивитися відео, тому він вирішив перейти на новий рівень. Сьогодні, 7 вересня, він розповів про свій новий успіх — блогер зміг повноцінно запустити гру Doom на тесті на вагітність. Для керування довелося використовувати зовнішній контролер, проте менш незвичайною ситуація від цього не стає.