😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Call of Duty: Modern Warfare перетворився на пожирача вільного місця на жорсткому диску

Якщо у вас диск усього на 250 ГБ пам’яті, то можете навіть не намагатися встановити гру.

call-of-duty-modern-warfare

Колись давно ми простоофігівали від кількості пам’яті на жорстких дисках ємністю 175 ГБ. Це було щось поза межами нашого розуміння, а ґеймери уявляли, як туди влізуть усі їх улюблені ігри без виключення, та ще половина залишилася. Так от, ці дні пройшли, і тепер навіть диск на 1 ТБ пам’яті не дає гарантії, що вам на все вистачить.

Особливо, якщо ви любите пограти в Call Of Duty: Modern Warfare. Гра ще в серпні перевалила за відмітку у 200 ГБ, і, здавалося б, усе досить, але ні… Тепер власники SSD на 250 НБ зіштовхнулися з проблемою: гра тупо не влазить. Видаляйте з пристрою абсолютно все, окрім цієї CoD, якщо у вас диск на 250 ГБ — це не матиме сенсу.

Call of Duty: Modern Warfare більше не встановлюється на SSD на 250 ГБ, і не може бути оновленим. Activision, Blizzard_Ent, будь-ласка, розділіть одиночний режим, мультиплеєр та Warzone.

Ситуація ця з’явилася через те, що має одночасно сюжетну кампанію, кооператив, та величезний «Battle Royal» — Warzone. Усе це всередині однієї гри.

На консолях користувачі вже можуть обирати, що їм потрібно, а який режим можна с пристрою видалити. Коли CoD була в Steam, то також мало схожі функції. Проте, зараз вона в Battle.NET, і там на це трохи підзабили, тож закупайтеся новими SSD, або помахайте грі ручкою на прощання.