😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

CD Project RED подарує Cyberpunk 2077 звичайному фанату

Усе через те, що студія, фактично, прямим текстом ввела особисто його в оману.

cyberpunk-2077

Студія CD Project RED вирішила відповідати за свої рішення. Звичайно, несподіване нове відкладення Cyberpunk 2077 зламало чимало планів фанатів. Проте, перед одним із них компанія вимушена тепер відповідати особисто. Усе через те, що саме він узяв зі студії пряму обіцянку.

Почалося все з того, що користувач Twitter запитав у офіційного акаунти гри, чи може він точно брати вихідний 19 листопада. Це відбулося після того, як студія відправила диски з грою в друк, і заявила, що відкладень більше не буде.

Привіт, перед тим, як я візьму вихідний на 19-те число, чи можу я отримати підтвердження, що гра дійсно вийде в цей день, і що ніяких відкладень більше не відбудеться?

На це він отримав відповідь: «Повністю підтверджуємо!». Що далі було, уже відомо: гру таки відклали на 10 грудня. Користувачі соцмережі згадали й цей випадок серед усіх звинувачень та скарг. Виявилося, що CD Project RED розуміє ситуацію, і збирається у якості вибачення подарувати ґеймеру, якого ввела в оману, безкоштовну копію Cyberpunk 2077.

Вам варто було б відправити йому безкоштовну копію або щось у цьому дусі.

Дещо ми вже відправили, і ми відчуваємо, що повинні ще відправити, так. Це була одна з перших думок, яка прийшла в голову, коли наша команда дізналася про затримку. А що там щодо нашого друга?

Звичайно, не варто розраховувати, що всі, хто взяли відпустки та вихідні на 19 листопада зможуть тепер розраховувати на халяву. Тут ситуація в тому, що студія особисто пообіцяла ґеймеру, що його плани не будуть зруйновані, а вийшло навпаки.