Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

CD Project RED виступила проти моду, який дозволяє переспати з Джонні Сільверхендом

Схоже, усе через Кіану Рівза.

Джонні

Тільки нещодавно ми говорили про нову модицікацію для Cyberpunk 2077, яка дозволяє затягнути в ліжко Джонні Сільверхенда, як тепер це зробити вже не вийде. Сторінка моду тимчасово прихована від користувачів, а тому поки користуватися цією можливістю не вдасться (принаймні, напряму).

Усе це через те, що CD Project RED виступила проти даної модифікації. Хоча, у цьому випадку їхні претензії мають доволі логічне підґрунтя, та і взагалі не було ніякої прямої заборони, але свої нюанси є. Автор моду повідомив, що йому поки потрібно «розібратися з CDPR», та поки мовчить. Сама ж студія випустила наступну заяву:

Наше основне правило з приводу створеного користувачами контенту, якщо ми говоримо про модифікації, вимагає не завдавати шкоди будь-кому. У разі заміни моделей, особливо в дорослих сценах, подібне якраз може завдати шкоди людям, які подарували свою зовнішність героям Cyberpunk 2077.

Автори подібного контенту повинні отримати згоду всіх зацікавлених сторін (це може бути не тільки CD Projekt RED). Що стосується персонажів, яких ми придумали для гри, то у вас є дозвіл як завгодно змінювати гру й розважатися. Але ми переконливо просимо вас не використовувати моделі реальних людей, що знялися для гри, у будь-яких ситуаціях, які можуть здатися образливими. Якщо, звичайно, ви не отримали їх прямої згоди.

Вимога доволі логічна, і в даній ситуації інтерпретується як «не ліпіть тут еротику з Кіану Рівзом без його згоди». Найбільш ймовірним є те, що авторам доведеться просто прибрати з моду можливість використовувати зовнішність акторів, що з’явилися в грі, та залишити лише зміну однієї моделі звичайних NPC на іншу. Хоча, якщо розробникам моду якимось чином вдасться зв’язатися з Рівзом та переконати його дати дозвіл — це буде весело.