😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

CD Projekt RED відповіли на лист школяра з України

Подякували, порадили та побажали успіхів.

Користувач порталу DTF Олександр Зима опублікував невелику історію про те, як польська компанія CD Projekt RED відповіла на його лист. У ньому український школяр запитав який ВНЗ, або яке направлення йому необхідно обрати, аби в майбутньому мати можливість працювати з творцями Cyberpunk 2077 та The Witcher 3.

Ось як виглядав лист, що Олександр Зима надіслав до CD Projekt RED:

Доброго дня, шановні представники CD Projekt RED! Мене звуть Олек (польське скорочення від імені Олександр) і зараз я вчуся в старшій школі в напрямку фіз-мат. Дуже надихаюся й обожнюю ваші гри. Хотів би запитати. На який напрям у ВНЗ варто звернути увагу, щоб у майбутньому мати можливість працювати з вами? Або чим мені необхідно зайнятися вже зараз, щоби мати якесь базове знання?

Через півтори неділі до українського школяра прийшов лист із відповіддю від представника CD Projekt RED, якого Олександр уже й перестав чекати.

Привіт, Олек! Вітаю, що ти так рано почав думати про свою кар’єру. Те, який напрямок ти вибереш, має залежати не від однієї фірми, а від цілої галузі, яка тебе найбільше цікавить. Подумай над тим, чим ти хочеш займатися. Ми можемо запропонувати вакансії, пов’язані як із розробкою ігор (3D, FX, анімація, програмування), так і з бухгалтерією (маркетинг і так далі).

Задайся питанням, що тебе найбільше цікавить у цій області й розвивайся в тому напрямку;-)

Наприкінці своєї історії в DTF український школяр відмітив, що вдячний CD Projekt RED за відповідь та їхні ігри. Зараз Олександр Зима живе та навчається в Польщі, тож у майбутньому в нього є всі шанси потрапити до команди розробників, наприклад, Cyberpunk 2077.