😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Новини

Челендж «запусти Doom на всьому підряд» продовжується: на черзі Game & Watch від Nintendo

Довелося немало сил витратити на такий порт, але як тут відмовитися від ідеї побачити культову гру в зовсім незвичному місці.

Doom

Блоґер та інженер із безпеки Томас Рот розповів про те, як йому вдалося запустити першу частину Doom на портативній Game & Watch від Nintendo. До цього він одним із першим зміг її зламати за добу до релізу, а потім взагалі поміняв стандартний ROM на модифікований.

Сам блоґер каже, що після зламу девайсу йому часто стали писати про те, що тепер на ньому потрібно запустити Doom. Він таки вирішив спробувати це зробити, але зізнається, що недооцінив проблематику такого завдання. Заради досягнення мети він попросив допомоги в Конрада Бекманна, який також займається зламом та модифікацією девайсів.

Для запуску одного з перших 3D-шутерів Томасу Конраду довелося зрозуміти, як Game & Watch від Nintendo взагалі працює з кодом, а також розшифрована прошивка для подальшої взаємодії. Після пошуку софту, що підійшов би для слабкої консолі, зупинитися хлопці вирішили на порті Minimal Doom IWAD. У ньому всі ігрові спрайти замінили на більш прості аналоги.

Довелося ще чимало повозитися з налаштуваннями, та після декількох невдалих спроб усе нарешті запрацювало. Тепер Game & Watch може запускати легендарний Doom, але зі значно спрощеною графікою. При цьому гра ще має деякі лаги, але не критичні, і грати можна.