😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Четвертій частині Crysis бути? Crytek набирає команду для створення нової гри

Опис вакансії так і напрошується на думки про продовження серії.

Crysis 4

Crytek на своєму сайті розмістила нову вакансію для ґейм-дизайнерів. Нові працівники мають працювати в компанії над створенням нового масштабного блокбастеру. Достатньо тільки прочитати опис, аби голос у голові вже почав будувати теорії про серію Crysis.

Від кандидатів вимагають досвід роботи з ААА-тайтлами для PC та консолей, а також сильна любов до шутерів від першої особи в стилі пісочниць. Проєкт розроблятимуть на базі CryEngine. Працювати ж доведеться в штаб-квартирі компанії, що знаходиться в Німеччині.

Якщо все це скласти до купи, то аж надто це схоже саме на Crysis. Звичайно, ніхто не говорить саме про цю серію прямо, та й може виявитися, що студія вирішила взятися за якийсь абсолютно новий проєкт у тому ж жанрі, але на продовження серії шансів більше. Компанія й без того вже почала перевіряти любов фанатів до франшизи своїм перевиданням оригінального тайтлу.

Не забуваємо, що у витоках від різних інсайдерів уже згадувалися ремастери ще і другої та третьої частин, тож, можливо, працювати нові співробітники будуть саме над ними. Також була мова ще про королівську битву за франшизою, яка також могла знову стати ціллю студії. Залишається тільки чекати на офіційний анонс.