😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Чоловік перетворив свою гардеробну на Алею Діаґон із «Гаррі Поттера»

Усе для дочки, яка обожнює цей чарівний всесвіт.

Гаррі Поттер

Житель Британії на ім’я Ділан вирішив зробити день народження своєї дочки найкращим у житті. Справа в тому, вона просто обожнює «Гаррі Поттера», і все, що з ним пов’язано. Саме тому він вирішив прямо у своєму гардеробі влаштувати справжню Алею Діаґон.

У бесіді з порталом Bored Panda він розповів, що хотів тільки порадувати дочку, якій довелося навчатися вдома через карантин. Він звернув увагу на те, що доволі вузька та довга гардеробна фактична стоїть без діла, і вона ідеально підходить для того, аби відтворити в ній Алею Діаґон. Не забуваємо, що у світі Гаррі Поттера саме там знаходяться магазини з усіма можливими товарами для чарівників.

На будівництво в Ділана пішов десь місяць. З дверми та вікнами йому допоміг друг, який займається різьбою по дереву. Сусіди ж поділилися з ним старими рамками для фото. Ділан каже, що найдовше він возився з фарбуванням усіх елементів.

Елла була в захваті від такого подарунка. Вона попросила батьків ніколи не змінювати гардеробну. Вона завітала до всіх «магазинів», що знайшлися на саморобній Алеї. У кожному з них на неї чекав подарунок.

Британец превратил гардеробную в Косую Аллею. Все для дочери, которая обожает «Гарри Поттера» | Канобу - Изображение 2Британец превратил гардеробную в Косую Аллею. Все для дочери, которая обожает «Гарри Поттера» | Канобу - Изображение 3