Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Чудовий подарунок під ялинку: Molfar Comics уже скоро випустить купу нових видань!

Залишилося всього декілька днів для попереднього замовлення цих крутих коміксів українською мовою зі знижками!

Molfar

Видання Molfar Comics готує до випуску декілька довгоочікуваних коміксів. Вони з’являться вже незабаром, але попередні замовлення на них ви можете оформити просто зараз, аби отримати бажану книжку якомога швидше.

Для того, аби ви точно знали, на що розраховувати, ми вирішили трохи розповісти вам про те, що ж саме чекає на вас на сторінках майбутніх коміксів.

Людина Павук кохає Мері Джейн (2 частини)

Історія кохання Мері Джейн та Пітера Паркера (він же Людина-павук) була подана різними варіантами в різних версіях Павучка. Проте, саме ця історія побудована саме на цих самих відносинах, й акцентує увагу на них, а не на пригодах доброзичливого сусіда в костюмі.

Розповідь здебільшого ведеться саме про Мері Джейн, про її життя, друзів, та оточення. Перші два комікси розповідають про початок та фактично закладення фундаменту їхньої історії. Дівчині ще довелося чимало побігати за Павучком, поки вірний друг Пітер Паркер намагався переконати її в тому, що спроби зійтися з героєм ні до чого не призведуть…

Доктор Стрендж та Доктор Дум. Тріумфи й муки

Щороку, у ніч перед літнім сонцестоянням, Віктор фон Дум сходиться в битві із силами пекла в надії врятувати душу своєї матері. Та лише заручившись поміччю Доктора Стренджа, Дум нарешті отримує шанс на перемогу. Ці двійко неочікуваних союзників мають вирушити до царства Мефісто… та чи готові вони заплатити за душу ту ціну, яку вимагатиме Князь Темряви?

Під обкладинкою ви знайдете одну з найкращих оповідей про Доктора Дума, дві додаткові історії про Дума і Стренджа, які виступають прологом, а також кілька коротких мальсторій про Неймора Підводника з малюнком легендарного Майка Міньйоли!

Збірка містить графічний роман «Доктор Стрендж і Доктор Дум: тріумфи й муки», мальопис «Доктор Стрендж № 57», а також матеріали з мальописів «Дивовижні Історії № 8» та «Чудесні фанфари № 16» і № 43, сценаристами яких виступили Роджер Стерн, Джеррі Конвей та Білл Ментло, а художниками — Майк Міньйола, Кевін Ноулан та Джин Колан.

My Little Pony. Герої #4. Лісова Тиша

«Лісова Тиша» наважується взяти участь у Конкурсі екстравагантного мистецтва принцеси Небеснії і презентує свій витвір. Поні відчайдушно бореться зі своїм страхом критики та відчуттям невпевненості. Врешті вона перемагає й усвідомлює, що не можна дозволяти страхам керувати собою.

Інша. Друга чверть

За 26 років до основних подій роману, унаслідок нещасного випадку загинув Місакі Йоміяма, учень 3–3 класу середньої школи міста Йоміяма. Його смерть стала несподіванкою для інших, і клас почав вдавати, що Місакі живий і разом із ними. Врешті Місакі раптом справді з’явився — на випускному фото того самого класу. У наступні роки нові учні класу 3–3 та їхні родичі стали щомісяця таємничо помирати від прокляття. Перепробувавши різні засоби, учні та вчителі знайшли зворотну магію: необхідно було ігнорувати одного з живих учнів, неначе саме його не існує, тим самим як би звільняючи місце в класі для мерця.

15-річний Коїчі Сакакібара приїжджає в місто Йоміяма. У школі Йоміями Коїчі потрапляє до класу 3–3, який із здається дивним. Клас виглядає сильно ізольованим від усіх інших. Головний герой помічає однокласницю з пов’язкою на оці, Meй Місакі, яку всі ігнорують і удають, що її не існує. Коїчі, не знаючи про прокляття, спілкується з Мей, і люди знову починають помирати. Клас вирішує зробити Сакакібару другим «невидимим», проте це не зупиняє прокляття. Тоді учні класу перестають ігнорувати Мей і Коїчі, розповідаючи останньому всю правду про прокляття.

Усі книжки ви можете замовити на сайті Molfar Comics. Усе просто: тицяйте сюди, обирайте та замовляйте!

Партнерський матеріал
Molfar Comics