😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Як на YouTube викладають порнографію, обходячи блокування?

Безліч відео з оголеними жінками доступні на сервісі будь-кому, хоча вони начебто мали б блокуватися… До того ж, усе це значиться, як «освітній» контент.

YouTube

Перш за все нагадаємо, що YouTube категорично забороняє публікувати в себе відео з порнографічним чи відверто еротичним контентом. Проте, шляхом простіших маніпуляцій, бажаючі це правило без проблем обходять, та перетворюють свої відео з порнографії, на доступну освіту.

У чому ж справа? Справа в йозі. Увагу до цього привернув блогер Деррік Блекмен на своїй сторінці в Twitter. На YouTube існує цілий розділ відео, який доступний за пошуковими запитами Naked Yoga та Nude Yoga.

Фактично, «роздягнена йога» — це одна з реальних шкіл йоги. Проте бачити настільки відвертий контент на платформі, де він цілком та повністю заборонений, трохи дивно, але чого ж не дозволиш заради освіти… На більшості відео оголені дівчата і справді намагаються навчити глядачів елементам йоги, хоча зустрічаються й такі, які до такої «школи» відносяться тільки оголеністю, і навчають вони точно не за тими мантрами.

Найбільше питань виникає не стільки до наявності подібних відео на YouTube взагалі, а скільки до того, що навіть на заставках записів уже можна побачити більше, ніж дозволено бачити до 18 років. Таким чином, випадкове випадіння відео якомусь малолітньому хлопцю може забезпечити «освіту» ще до перегляду.

Проте, якщо йога чи будь-який вид спорту дійсно є частиною вашого життя, то непогано було б задуматися про придбання якісних та доступних фітнес-браслетів чи смарт-годинників. Такі девайси не тільки зможуть виконувати чималу функцію вашого смартфону, але й допоможуть завжди слідкувати за важливими для занять показниками вашого тіла.