😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Події гри The Callisto Protocol розвиватимуться у всесвіті PUBG

Як же розробники вирішили поєднати моторошний горрор із королівською битвою з купою жартівливих костюмів?

The Callisto Protocol

Автор гри The Callisto Protocol Ґлен Скофілд дав інтерв’ю виданню IGN. Він розповів, що події їхнього ААА-горрору розвиватимуться у всесвіті PUBG. Проте, пересікатися вони будуть доволі мало — між сюжетом майбутньої гри та приблизним часом «проведення» королівської битви пройшло близько 300 років. Усі події The Callisto Protocol розгортатимуться в тюремній колонії Блек Айрон, яка розташована на супутнику Юпітеру Каллісто.

Нова гра не матиме режиму королівської битви, а стане повноцінним сурвайвал-горрором із видом від третьої особи. Проте, у світі тайтлу можна буде знайти чимало натяків на PUBG. Деталей поки немає, але в майбутньому мають розповісти про все детальніше. Ґлен розраховує, що його гра зможе перевершити Dead Space.

Я розраховую зробити найстрашнішу гру нового покоління. З того, що я чув, Dead Space вважається найстрашнішою грою минулого покоління, і я маю намір зробити аналогічний тайтл.

Автори тайтлу планують також скористатися перевагами DualSense на PS5, але це не єдиний некстген-аспект. Наприклад, планується, що ґеймери зможуть навіть чути шелест одягу, коли рука головного героя буде зачіпати його під час руху.

Нові відео за грою покажуть тільки наступного року. Реліз запланований на 2022-й рік, і вийде гра на PC, PS5 та Xbox Series X.