😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Чутки: Battlefield 6 розповість про третю світову війну

За сюжетом НАТО має вступити в протистояння з РФ.

Battlefield 6

DICE не квапиться випускати нові частини Battlefield уже пару років. Можливо, воно й на краще, якщо враховувати кількість невдач у розробників по всьому світу останнім часом, але хотілося б хоч щось знати про те, що на нас чекає в новій грі серії.

На жаль, офіційних даних поки немає, але чутки іноді з’являються. Наприклад, шириться мережею інформація, що Battlefield 6 розповідатиме про повноцінну третю світову війну. Це сходиться з більш ранніми даними, що нова частина серії перейде в сучасний сеттінг. Проте, автор посту на Reddit, що й поширив дані про час розгортання подій у новій грі, не надав жодних доказів, тож поки закидаємо його заяву в довгий ящик під назвою «очікує підтвердження», але не будемо відкидати зовсім.

Користувач William_Fichtner стверджує, що воювати в грі між собою будуть саме НАТО та Росія. Також, за його словами, у грі будуть уже введені раніше військові історії, що замінять типову сюжетну кампанію. Мультиплеєр має бути зі стандартними режимами, але з підтримкою боїв 64 на 64. Мапи мають «завезти» щонайменше три: приміську, європейське місто та російський ліс.