😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Чутки: Леді Ґаґа проведе концерт у Fortnite

Схоже, зірки скоро почнуть змагатися в епічності ігрових шоу.

Леді Ґаґа

Одразу два джерела натякають на те, що Леді Ґаґа збирається провести концерт у грі Fortnite. Дані надійшли від польського порталу Boop та одного з користувачів Reddit. Попередньо, відбутися шоу має наприкінці травня або ж на початку червня.

Співачка збиралася випустити шостий студійний альбом Chromatica 10-го квітня, але його реліз довелося відкласти до 29-го травня через пандемію. У цей час із 4-го червня у Fortnite починається третій сезон другого розділу. Можливо, розробники хочуть або ж закінчити попередній сезон таким концертом, або ж відкрити новий.

Можливості для проведення таких шоу розробники гри вже давно організували. Наприклад, великий концерт Тревіса Скотта дивилися одночасно 27 млн людей. Дехто називав його шоу «найкращим ігровим івентом усіх часів».

Цікаво, що в жовтні минулого року Леді Ґаґа навіть не знала, що таке Fortnite, але вирішила поцікавитися щодо цього у своїх фанатів. На своїй сторінці в Twitter вона написала «Що таке Fortnite» (хоч і не дуже правильно).

До речі, на її запис відповів відомий стример Ninja. Він обіграв слова пісні співачки Million Reasons, аби привернути її увагу.

Набери мене по телефону. Я розповім тобі мільйон причин, чому потрібно почати грати. Ти і я.

Можливо, врешті решт, вона таки зателефонувала і це призвело до того, що тепер буде концерт у грі? У будь-якому випадку, офіційного підтвердження щодо шоу досі немає, тому залишається тільки чекати.