Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Новий виток у Apple: до мережі потрапили подробиці iPhone 12

До виходу смартфону ще декілька місяців, але інсайдери продовжують завчасно «викопувати» нову інформацію.

До мережі потрапили деякі нові технічні дані iPhone 12. Серед них окремо виділяється й «найбільше покращення» цієї лінійки смартфонів. Мова йде про екран ProMotion для iPhone 12 Pro, який підтримуватиме 120 Гц. Якщо вірити інсайдерові, то інженери навмисно взагалі проігнорували розробку 90 Гц, аби якомога скоріше втілити дисплей на 120 Гц.

ProMotion зможе змінювати частоту екрану автоматично залежно від того, що саме зараз відображається. У деяких випадках він зменшуватиме частоту до 60 Гц, або навіть 24 Гц для економії ресурсів. Звичайно, лише там, де це не вплине на якість картинки.

Окрім іншого iPhone 12 Pro матиме більш містку батарею, оскільки телефон також підтримуватиме 5G. Звичайні ж смартфони лінійки iPhone 12 матимуть дисплеї з підтримкою 60 Гц. Проте, як і екрани більш дорогого варіанту, вони отримають матриці OLED.

Деякі інші дані з витоку:

  • Smart Connector, який з’явився в iPhone 8, зникне;
  • Кольори Midnight-Green заміняться на Navy Blue;
  • Металева рамка для захисту скла стане більшою;
  • У всіх моделей буде FaceID, а в старшій — TouchID;
  • Покращиться програмна обробка фото та відео;
  • Усі моделі отримають новий процесор A14.

Точну дату релізу моделей досі не називають. У будь-якому випадку не варто одразу сприймати цю інформацію як «стовідсотково правильну». Деякі з наведених деталей ще можуть змінитися до релізу смартфону.

Раніше ми вже писали про характеристики оновленого iPhone SE, які офіційно представила компанія. Також можна поглянути на аналітику та дані постачальників щодо iPhone 12 та iPhone SE Plus.