😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Аналітика та дані постачальників: iPhone 12 та iPhone SE Plus затримаються

Випуск одного з них відкладуть лише на місяць, а от на інший доведеться чекати аж до наступного року.

iphone12

Аналітик Мін-Чі Куо, який уже доводив раніше точність своїх прогнозів, оприлюднив новий звіт щодо найближчих планів Apple. Його він складав, спираючись на дані від постачальників компанії, тому це підвищує точність інформації.

Отже, що ми маємо?

  • Передзамовлення iPhone SE на 2020-й рік уже перевершують сподівання. У другому кварталі компанія має продати 10–12 млн зразків цієї моделі. Проте, початкові прогнози були нижчими через коронавірус, і все ще очікується, що за фінансовими показниками Apple може «програти». Справа в тому, що під час пандемії люди обиратимуть більш дешевші моделі (SE), і це негативно вплине на показники продажів лінійки iPhone 11.
  • Раніше TF International Securities, у якій і працює згаданий аналітик, скоротила прогнози щодо відвантаження смартфонів за другий квартал на 30 % — справа знову в пандемії.
  • Через перехід на віддалений режим роботи, Apple вимушено затягнула процес сертифікації iPhone 12, і тепер відстає від графіку на місяць.
  • У вересні під час презентації компанія має представити чотири моделі iPhone 12. Три з них будуть більш дешевшими з дисплеями на 6,1 та 5,4 дюймів, и вони почнуть масово вироблятися того ж місяця. Найдорожча версія матиме екран 6,7 дюймів, але виробництво її почнеться тільки в жовтні. Скоріш за все, через це всі моделі нового смартфону не зможуть поступити в продаж одночасно.
  • Apple планувала запустити iPhone SE Plus у першій половині цього року, але відклала його на рік. Куо вважає, що навіть тільки в другій половині 2021-го року. Можливо, його встигнуть покращити ще більше.

Раніше ми також розповідали вам про те, що інсайдери оприлюднили креслення нового iPhone 12. Також ми освітлювали офіційний анонс iPhone SE, де можна знайти і його характеристики.