😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

З’явилися характеристики оновленого iPhone SE

Зробити попереднє замовлення можна буде вже з 17 квітня, а доставлять смартфон після 24 квітня.

iPhone SE

У смартфон встановлено процесор з iPhone 11, а фотомодуль у компанії називають «кращою однокамерною системою в історії» телефонів APPLE. Ця камера знімає відео в 4K і підтримує Smart HDR — даний сенсор є в iPhone 11 (12 мегапікселів, фокусна відстань 28 мм і діафрагма f / 1.8). Хоча в новому iPhone SE  немає «Нічного режиму», зате є «Портретний» із можливістю калібрування боке вже після зйомки. Фронтальна камера має 7 мегапікселів — це менше ніж в iPhone 11 (12 мегапікселів). Цікаво, що знімки обробляє та сама нейромережева система, що й у флагманських моделях.

Розмір і дисплей смартфона практично аналогічні з тим, що можна бачити в iPhone 8. Він має LCD з 1334×750 пікселів, без 3D Touch, однак зі зворотною віддачею й технологією True Tone, що підлаштовує баланс білого під навколишнє середовище, як в останніх флагманах. Корпус зроблений із глянцевого скла, а логотип компанії розташовано по центру, як в 11-ій серії.

iPhone SE  буде доступний у трьох кольорах — білому, чорному та червоному (Product RED), та в трьох варіантах обсягу пам’яті. Також смартфон підтримуватиме роботу з двома сім-картами — однією фізичною й однією віртуальною (eSIM). Замість Face ID в нього встановлять друге покоління Touch ID.

Смартфон підтримує бездротову зарядку за стандартом Qi та швидку зарядку від 18-ватного адаптера (не йде в комплекті) — до 50 % за 30 хвилин. Окрім того, у компанії обіцяють захист від пилу та вологи за стандартом IP67 (тобто, його можна буде опускати у воду на півгодини й на глибину до одного метра).

iPhone SE

Що стосується обсягу батареї, то смартфон зможе відтворювати відео протягом 13 годин. Для порівняння: в iPhone 11 це 17 годин, в 11 Pro — 18 годин, а в 11 Pro Max — 20 годин.

Раз зайшла мова про iPhone — ви вже чули про те, що Apple планує оновити дизайн своїх нових смартфонів? Також рекомендуємо вам ознайомитися з безкоштовними додатка та іграми, що чекають на вас у Google Play.