😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Генрі Кевілл знову на Netflix: тепер він стане Шерлоком Голмсом

Актор із сивого відьмака Ґеральта перетворюється на легендарного детектива.

Генрі Кевілл

Стримінгова платформа Netflix збирається випустити фільм від студії Legendary Entertainment під назвою «Енола Голмс». Він заснований на серії детективних романів письменниці Ненсі Спрінґер.

Головна роль у ньому дісталася зірці серіалу «Дивні дива» Міллі Боббі Браун. Шерлока Голмса зіграв Генрі Кевілл, який уже запам’ятався користувачам Netflix після своєї ролі Ґеральта в серіалі «Відьмак». Хоча, він і так був доволі відомим за своєю роллю супермена в декількох фільмах за всесвітом DC.

У фільмі «Енола Голмс» також беруть участь Гелена Бонем Картер та Сем Клафлін. Режисером став Гаррі Бредбір, який займався шоу «Погань» та «Вбиваючи Єву». Прем’єра відбудеться вже доволі скоро.

Події фільму розгортаються в уже знайомому нам всесвіті Артура Конана Дойла. Сюжет розповість про молодшу сестру Шерлока та Майкрофта Голмсів Енолу. Вона також вміє використовувати дедукцію, та займається детективними розслідуваннями.

До речі, з Netflix та Disney+ зараз потрібно бути обережними! Справа в тому, що хакери створили вже понад 700 фейкових сайтів, які маскуються під них. Так злодії крадуть гроші та особисті дані користувачів.

Якщо ж уже заговорили про кіно, то цікаво буде прочитати, що ж розповів про своє бачення «Джеймса Бонда» Квентін Тарантіно, будучи напідпитку. Чого тільки не скажуть люди «під градусом», а у свій час він не відрізнявся спокійним характером.