😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

У свій час Квентін Тарантіно хотів знімати «Джеймса Бонда»

Про це розповів Пірс Броснан, один із виконавців ролі Агента 007.

Квентін Тарантіно

Нещодавно Пірс Броснан провів для Esquire стрім із переглядом «Золотого орла» — одного із фільмів про Джеймса Бонда, де він зіграв роль Агента 007. Паралельно актор відповідав на запитання шанувальників.

Один із них запитав у Броснана, чи не хотів би він попрацювати з Квентіном Тарантіно. Актор відповів ствердно, та розказав цілу історію про те, як багато років тому режисер просував йому свою ідею нового фільму «бондіани». Вони домовилися про зустріч, і Броснан прийшов на неї вчасно, тоді як постановник запізнився, оскільки спілкувався із пресою про стрічку «Вбити Білла», яка тільки-но вийшла на екрани.

Хтось послав мені мартіні, ну я його й випив. Потім почекав до 19:30. І думав: «Та де ж він, чорт забирай?» Мені повідомили, що він вибачається за затримку. Я подумав: «Ну, вип’ю ще мартіні».

Пірс Броснан

Врешті прийшов Тарантіно й замовив ще пару яблучних коктейлів.

Він стукав по столу й говорив: «Ти найкращий Джеймс Бонд, і я хочу зняти з тобою „Бонда“». Приміщення було дуже невелике. Я сказав: «Квентін, будь ласка, заспокойся». Проте ви не говоріть Квентіну Тарантіно, щоби він заспокоївся.

Пірс Броснан

Актору ідея нового «Бонда» під керівництвом Тарантіно також припала до душі. Він повідомив про неї студію-виробника, однак нічого з цього не вийшло. На думку Броснана, фільм міг вийти дуже цікавим, і він жаліє, що з цим так і не склалося.

Читайте також про те, як режисера «Загону самогубців» звинуватили в сексуалізації Гарлі Квінн, та перегляньте новий «трейлер» «Мандалорця» від IGN.