😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Ремастер Mafia 2 чи повноцінне продовження серії?

Офіційний акаунт серії Mafia оприлюднив таємничий тизер.

Офіційний акаунт франшизи Mafia оприлюднив дивний тизер. Варто зазначити, що це взагалі перший запис розробників за останні два роки. Раніше на сторінці панувала цілковита тиша, а тепер з’явилося всього одне слово — «Сім’я». Тепер думайте самі, що це може означати.

У спільноти варіанти всього два — ремастер Mafia 2, або ж повноцінна Mafia 4. Поки що жодних даних, які б цілковито підтверджували ту чи іншу теорію — немає. Проте, нещодавно фанати знаходили згадку якоїсь Mafia 2: Definitive Edition, коли гра отримала оцінку від корейського рейтингового агентства GRAC.

У коментарях до тизеру користувачі схиляються більше саме до варіанту з ремастером. Справа в тому, що в серпні буде 10 років із моменту виходу другої частини серії.

Окрім цих натяків, у нас уже є приклад як закінчується несподіване «оживання» акаунту гри після декількох років мовчання. Так, ми говоримо про ремастер Crysis, який нещодавно анонсували розробники. Також є чутки, що EA готує HD-римейк трилогії Mass Effect, але це не точно.