Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Новини

Чутки: MMORPG за серіалом «Володар перснів» від Amazon може вийти у 2023-му році

З’явилися дані про дату виходу проєкту та початок відкритого тестування.

Володар перснів

Інформація про те, що Athlon Games, Amazon та Middle-earth Enterprises створюють MMORPG за «Володарем перснів» від Amazon з’явилася ще влітку минулого року. Тепер, через стільки часу, з’явилися можливі дати релізу та початку тестування цього проєкту.

Розповів про це користувач ResetEra. Він виклав посилання на внутрішню документацію з даними щодо графіку роботи над тайтлом. Планується, що до 11 січня 2021-го року буде завершена робота над лором та сюжетом ігрового світу, а до 1 червня вже мають надати прототип проєкту в працюючому стані.

Початок закритого бета-тестування заплановано на 30 вересня 2022-го року. ОБТ хочуть розпочати 1 січня 2023-го року. Далі вже на протязі півроку всі знайдені під час тестування помилки мають бути виправлені та допрацьовані, а також хочуть за цей час ще й підготувати версії для PS4 та Xbox One. Хоча, якось дивно через стільки років не орієнтуватися на консолі нового покоління. Планується, що на приставки гра вийде за рік після старту ОБТ на PC.

Гра має отримати унікальний візуальний стиль. До створення тайтлу запросили ветеранів індустрії MMO, що працювали над Everquest, Destiny, World of Warcraft та Planetside. Більше даних поки немає.