Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Новини

Фільм за мотивами Five Night at Freddy’s зніматиметься вже з весни наступного року

Не дивлячись на оголошення дати початку зйомок, свій пост він назвав «погані новини про фільм», і на те є причини.

Five Night At Freddy

Автор франшизи Five Night at Freddy’s Скотт Коутон виклав новий пост на Reddit під назвою «Погані новини про фільм за FNAF». Розповів він про деякі ідеї для адаптації, від яких продюсери вирішили відмовитися. Серед них пропонувалося дати у фільмі іграшкам захопити Мангетен, чи навіть зробити так, аби цих жахливих вбивць створювали на замовлення уряду.

Усього він назвав дев’ять скасованих ідей для сценарію. Він каже, що всі вони доволі мало стосувалися ігор за франшизою. Проте, десятий варіант таки затвердили. Називається цей варіант сценарію «Майк». Подробиць, звичайно, Скотт розкривати не став, але заявив, що в ньому поєднали все найкраще з попередніх варіантів, та підібрали правильних персонажів з адекватною мотивацією в розвитку сюжету.

Зйомки картини планують розпочати навесні 2021-го року. Нагадаємо, що екранізацію відкладали вже декілька разів саме через те, що Коутон відмовлявся від запропонованих сценаріїв. Сам він казав, що або зніме хороший фільм, або взагалі не буде знімати, і для цього він готовий починати все із самого початку «хоч десять разів». Ну, так і вийшло.