😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Новини

Костюми «Могутніх Рейнджерів» з оригінального фільму збираються продати на аукціоні

Під час анонсу лоту ще й декілька фактів про фільм та його зйомки розповіли.

Рейнджери

Незадовго до грудневого аукціону, який пройде 1–2 грудня, на каналі Adam Savage`s Tested вийшло відео, у якому детально розібрали костюми з оригінального фільму «Могутні Морф: Рейнджерські сили» 1995-го року. Наприклад, показали, як облаштовані шоломи та сам одяг, а ще озвучили декілька фактів про фільм.

Організатори аукціону кажуть, що творці картини хотіли збити більш відкриті шоломи, аби глядачі могли бачити хоч частину обличчя акторів. Наприклад, хотіли зробити без скла на очах, чи без захисту роту. Проте, усе це вийшло занадто кумедним, тож від таких ідей відмовилися.

На аукціоні виставлять повні набори костюмів усіх Рейнджерів. Проте, дечого там таки не буде — деяких дрібних деталей окремих костюмів та шолома Червоного Рейнджера. Замість оригіналу виставлять репліку.

В один момент фільму Жовтий Рейнджер вмикає фонарики в шоломі. Виявилося, що саме для цієї сцени зібрали окрему версію шолому, у якій всередині була електроніка. Усі шоломи, до речі, могли відкриватися, але виглядає це якось не круто.

Загальний стан костюмів оцінюють, як хороший. На цей момент часу їм уже виповнилося 25 років.