😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Новини

Чутки: Saints Row V скасує події четвертої частини і стане продовженням The Third

Банда Святих перетвориться у злу й бездушну корпорацію.

Saints Row The Third

До мережі потрапили деталі майбутньої Saints Row 5. Одразу повідомимо: джерело невідоме, тому вірити на всі 100% інформації не варто. Проте, версія виглядає цілком правдоподібно.

Розробники анулюють всі події Saint Row IV і Gat Out of Hell. Вони стануть лише частиною місцевого телешоу. Банда Святих після смерті Джонні Ґета перетвориться в злу й бездушну корпорацію. Саме це і є зав’язкою історії.

Проти банди боротиметься головний герой. Розповідь дає можливість поглянути на Святих з перспективи звичайних мешканців міста.

Головний персонаж минулих ігор серії, Бос, носитиме бойове екіпірування та «круту маску». Його голос змінять за допомогою внутрішнього динаміку та мікрофону. Саме тому зовнішність і голос героя залишаться відкритими для інтерпретації.

Дії відбуватимуться у сучасному Стілуотері з першої частини. У світі з’явиться більше сільської місцевості та островів.

Візуально п’ята частина нагадуватиме ремастер Saints Row The Third. Творці відмовляться від надмірної анімації відмовлятьсяі нададуть перевагу більш реальній картинці. Загальний же настій її буде перегукуватися з першими трьома іграми серії.

Приємним нововведенням стане можливість проходити кампанію у чотирьох. В режимі онлайн гравці виступатимуть у ролі учасників банд, які змагатимуться за контроль над містом.

Проте, нагадаємо ще раз, що все це лише чутки. Ми не можемо нічого точно сказати до анонсу проєкту. Натомість відомо, що вихід гри офіційно оголошений і запланований на фінансовий 2022 рік, тобто в період з 1 квітня 2021 року до 31 березня 2022. Спочатку реліз мав відбутися цього року, але його перенесли.