😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Чутки: Sony хоче зняти фільм про ще одного ворога Людини-павука, а головну роль у ньому дати Кіану Рівзу

Студія вже наче запропонувала акторові це місце, тож тепер залишається тільки дочекатися його відповіді.

Людина павук

Видання Illuminerdi з посиланням на власні джерела в Sony Pictures заявило, що студія запропонувала відомому Кіану Рівзу роль у своєму новому проєкті. Мова йде про сольний фільм Крейвена-мисливця — одного з головних ворогів Людини-павука в коміксному всесвіті.

Картина має продовжити розширення кіновсесвіту злодіїв з історії Людини-павука. У ній уже є «Веном», до якого скоро має вийти сиквел, а також «Морбіус» із Джаредом Лето.

Якщо актор прийме пропозицію, то ми побачимо Кіану в ролі Сергія Миколайовича Кравінова. У коміксах він хотів перемогти Павучка та довести, що він є найкращим мисливцем на планеті. Його можна назвати одним із головних противників супергероя, а також засновником «Зловісної шістки», про яку, до речі, Sony також хотіла знімати фільм. Може, це якраз перші кроки?

Результат пошуку зображень за запитом крейвен охотник

Студія поки не надавала офіційних даних про все, тому інформацію поки варто сприймати лише як чутки. Звичайно, що навіть на неофіційному рівні картина ще не має ні дати виходу, ні хоча б повноцінної команди, яка б над ним працювала.