😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Comic Con Ukraine 2020 офіційно скасовано

Фестиваль до останнього намагалися зберегти, але, не судилося…

На офіційних сторінках Comic Con Ukraine в соцмережах з’явилося повідомлення про те, що фестиваль переноситься на 2021-й рік. Усе, як не важко здогадатися, через пандемію коронавіруса.

Друзі, останні місяці ми працювали над наповненням цьогорічного фестивалю, щиро сподіваючись, що все налагодиться й ми з вами зможемо зустрітися цієї осені. Наразі ситуація в країні та світі через пандемію COVID-19 все ще нестабільна та, на жаль, вкрай загрозлива, тому ми змушені перенести Comic Con Ukraine на 2021 рік.

З повідомлення Comic Con Ukraine

За даними організаторів, вони не хочеть ризикувати безпекою відвідувачів, учасників, гостей та партнерів фестивалю. Також справа в тому, що в подібній ситуації важко реалізовувати нові ідеї та зберігати постійну святкову атмосферу.

Для нас важливо, щоб Comic Con Ukraine викликав у вас найприємніші емоції та залишав найкращі спогади, як улюблене та найочікуваніше свято. Тому ми не в праві ризикувати.

З повідомлення Comic Con Ukraine

Повідомляється, що найближчий фестиваль проведуть уже 4 та 5 вересня 2021-го року на арт-заводі Платформа. Ті, хто вже придбав квитки на цьогорічний Comic Con Ukraine зможуть використати їх у 2021-му. Якщо ви прагнете отримати свої гроші назад, то доведеться трохи почекати — організатори пізніше опублікують інструкцію щодо цього.