Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Creative Assembly офіційно анонсувала стратегію Total War: Warhammer 3

Тепер є повноцінний трейлер тайтлу та трохи деталей про нього!

total-war-warhammer-3

Студія Creative Assembly спочатку трохи натякала, кидала тизери та чекала, а потім таки взяла, й офіційно анонсувала Total War: Warhammer 3. Наразі ми вже можемо цінити перший трейлер гри, та побачити про нього трохи деталей.

Почнемо з того, що у франшизі з’являться фракції Кіслев та Катай, які студія пропрацьовує разом із Games Workshop, що володіє правами на саму Warhammer. Також до стратегії додали армії різних богів — Хаоса, Кхорна, Нурґла, Слаанеш та Тзінча.

Крім цього розробники оголосили, що гра одразу матиме кросплатформений мультиплеєр та підтримку модифікацій. Додаткові подробиці відкрив Йен Роксбурґ, ґеймдиректор Total War: Warhammer 3, під час бесіди з PC Gamer:

  • Карта в третій частині буде майже вдвічі більше, ніж в Total War: Warhammer 2.
  • Після релізу Creative Assembly також додасть у гру карту, яка об’єднає локації з усіх трьох частин. Коли саме випустять це оновлення, поки не повідомляється.
  • Розробники в цілому прагнули домогтися в Total War: Warhammer 3 «безпрецедентного масштабу» — у кількості грабельних фракцій, нових ґеймплейних особливостей, епічності оповіді.
  • У платних DLC студія буде вводити в гру додаткові фракції. Серед них можуть опинитися й оґри.
  • В арміях богів Хаосу буде багато чудовиськ.
  • Хаосіти не вестимуть переговори. «Хіба ви можете уявити, щоби бог крові Кхорн займався дипломатією?».

Гру вже можна попередньо замовити на PC в Epic Games Store та Steam. За передзамовлення ви отримаєте набір із додатковими расами. Схоже, вихід гри запланований на вересень 2021-го (принаймні, так вказано на сторінці тайтлу в EGS).