Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Cyberpunk 2077 отримає книгу-ґайд на 464 сторінки

У ній опишуть усі квести, механіки та карти Найт-Сіті.

Cyberpunk 2077

Видання Piggyback офіційно оголосило, що випустить ґайд за мотивами Cyberpunk 2077. Із себе він представлятиме 464-сторінкову книжку, а знайти в ньому можна буде опис основних та другорядних елементів гри.

Окремо автори згадують про різні варіанти виборів під час місій та варіативність проходження квестів. Команда обіцяє, що фанати зможуть знайти в книзі всі можливі ігрові послідовності, які покажуть на спеціальній блок-схемі.

Окрім цього ґайд детально розкаже про всі другорядні міні-місії, секрети, предмети чи механіки. Ще на його сторінках будуть карти Найт-Сіті, на яких позначено розташування всіх колекційних предметів та точок інтересу.

Ґайд випускатимуть у двох виданнях — у м’якій (464 сторінки) та твердій обгортках (496 сторінок). Перший варіант коштуватиме приблизно 750 гривень, а другий — більше, ніж 1 100 гривень. За останній, до речі, дадуть ще додаткові плакати. Ґайд має вийти 19 листопада разом із релізом самої гри, проте невідомо, чи добереться він до України, а заїкатися про переклад взагалі не варто.