😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

ЗМІ: Netflix готує фільм про юного Шерлока Голмса та Ватсона

Це буде сучасна інтерпретація та ще й з елементами фантастики.

Шерлок

Netflix не так давно випустив комедійний фільм «Енола Голмс», який розповідає про сестру легендарного детектива. Тепер з’явилася інформація, що сервіс хоче знову взятися за всесвіт Артура Конана Дойля, але тепер трохи в іншому напрямку.

За даними порталу Whatʼs On Netflix, стрімінговий сервіс збирається зняти нову адаптацію «Шерлока Голмса», але в сучасній інтерпретації. Події відбуватимуться виключно в теперішньому часі, а героями картини стануть ще юні Шерлок та Джон Ватсон. Схоже, у фільм ще хочуть додати елемент фантастики, адже діти розслідуватимуть зникнення людей та прокляття якоїсь відьми.

Для досягнення мети головні герої об’єднаються з іншою командою дітей-детективів. Разом вони відправляться на пошуки скарбів та будуть боротися зі злочинністю.

Сценарій має написати Ерен Крюґер («Дамбо», «Трансформери: Помста полеглих») та Метт Кузма. Режисера та акторів проєкт ще не має.

Зазначимо, що інформація неофіційна, а сам Netflix ніяк ще це не коментував, тож нічого цього ще може й не бути. Залишається тільки чекати на якісь дані від сервісу.