Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Цілий кінотеатр для двох — найкращий подарунок дівчині

Не встигли завчасно придумати, куди ж повести свою дівчину на побачення 8-го березня? Ми допоможемо!

Geek Informator Kinobox

Подаруночки та різні сюрпризи до 8-го березня — це добре, але будьте впевнені: ваша друга половинка, знайома подруга, та взагалі всі дівчата забажають проведеного разом часу. Хотілося б, аби це було цікаво обидвом. Що ж, ми можемо вам дещо запропонувати.

Ми вважаємо, що для таких подій звичайні кіношки, кафешки та інші банальні варіанти вже себе пережили, бо хотілося б якусь більш інтимну атмосферу. Тут-то і проходить на допомогу мережа мінікінотеатрів «Кінобокс».

Що це таке, і з чим його… Дивляться та грають

Geek Informator Kinobox

Ви приходите до «Кінобоксу» і бронюєте собі на деякий час комфортну кімнатку з великим диваном, кріслами, чи стільцями на ваш вибір. Просто перед вами розташований величезний екран, до якого під’єднана… PS4. Проте, ви там не просто можете дати своїй дівчині рознести вас на честь свята в якийсь файтинг, адже «Кінобокс» — це мережа саме мінікінотеатрів. У вашому розпорядженні просто величезна кількість різних фільмів, серіалів, відео, записів і багато-багато іншого.

Вам більше не потрібно обирати сеанс та підлаштовувати свій час під розпорядок кінотеатрів. Ви самі обираєте, коли вам піти, що ви будете дивитися і скільки витратите на це часу. Головне при цьому — ви зможете побути зі своєю половинкою в інтимній атмосфері, де вам ніхто не завадить насолоджуватися переглядом улюбленого кіно! Якщо домовитеся з персоналом завчасно, вам ще й місце засерверують на 100%.

Geek Informator Kinobox

Зізнаємося, ми й самі часто туди заходимо, аби просто відпочити, пограти та позалипати на кіношки. Тим паче, що ціна не кусається. Як ми гуляли у кінобоксі ми вже розповідали.

Ну що ж, бувайте! Можливо, зустрінемося з вами біля входу в «Кінобокс», бо ми також збираємося повести туди своїх дівчат 8-го березня.