😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Новини

Девід Лінч виступить сценаристом та режисером нового серіалу для Netflix

Його проєкти набули статусу всесвітньовідомих, і тепер він знову повертається на популярний стрімінговий сервіс!

Девід Лінч

У новому випуску видання Production Weekly помітили згадку серіалу Девіда Лінча для Netflix. Поки проєкт має кодову назву Wisteria (Гліцинія), що відсилає до одного з видів рослин, які використовуються в ландшафтному дизайні.

У документі Лінч вказаний як сценарист та режисер серіалу. Продюсером має виступити Сабріна Сазерленд, яка раніше працювала з Девідом над фільмом «Внутрішня імперія» та новим сезоном «Твін Піксу». Щодо сюжету Wisteria поки інформації немає.

Варто зазначити, що й офіційного підтвердження від режисера чи Netflix поки не надходило. Проте, чутки про такий проєкт були й раніше. Сам Лінч у квітні цього року давав інтерв’ю для THR, де коментував своє співробітництво із сервісом.

Ходять найрізноманітніші чутки. У мене є фільм «Що зробив Джек?» на Netflix. Це прекрасний фільм про мавпу. Це те, що ви маєте подивитися. І це дійсно допоможе вам під час карантину.

Девід Лінч.

Щодо нового проєкту, то він, звичайно, ще не має дати виходу. Його виробництво планують розпочати тільки в травні 2021-го року. Звичайно, за умови, якщо все це взагалі підтвердиться, ну й пандемія не заважатиме.