😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Новини

Кур’єр Amazon вирішив не віддавати замовникам їхню PS5, але «спалився» на камері відеоспостереження

Вчинок здається ще більш жорстокішим, оскільки консоль мала приїхати якраз на день народження дитини.

PS5

Родина Вокерів з Оксфордшира, що у Великій Британії, поскаржилась на Amazon після того, як вона не отримала замовлену PlayStation 5. У підсумку вона змогла домогтися усунення від роботи одного з кур’єрів компанії. Усе через те, що консоль не просто затрималася чи загубилася, а доволі схоже на те, що працівник просто вирішив не доставляти товар, та, можливо, привласнити його.

Попереднє замовлення Вокерів було повністю оплачене. Прийти консоль мала 19 листопада, якраз на день народження їхнього сина. Проте, родина не побачила PS5 серед доставлених товарів. При цьому камера відеоспостережння в їхньому домі зафіксувала, як кур’єр дістає з машини щось, за розмірами схоже на консоль, потім ставить коробку назад та їде.

На цьому відео водій Amazon «доставляє» (тобто сканує, а потім кладе назад у вантажівку) PS5 мого сина в день старту продажів. Який збігся з днем його шістнадцятиріччя.

Спочатку Вокери вирішили дізнатися в самої Amazon, що там трапилося. Їм пообіцяли розібратися, а через декілька днів компанія просто повернула гроші за PS5, так і не пояснивши, що трапилося. Родина з таким погоджуватися не збиралася.

Покупці спробували відмовитися від повернення грошей, змусити магазин таки доставити консоль та з’ясувати, що таки трапилося. У відповідь чули тільки, що зробити нічого не можна, та навіть пропонували подарункові сертифікати в якості компенсації.

У підсумку батьки хлопця, який так і не отримав свій подарунок на день народження, прийшли у відділення Amazon та показали керівництву запис із відеокамери. У компанії визнали, що кур’єр на них працював, і запевнили, що більше з ним співпрацювати не будуть. Приставки, до речі, їм поки так і не дали.

Словами не описати, наскільки я розлючена. Я прекрасно розумію, що це не найбільша й не найважливіша проблема, особливо враховуючи, що ми живемо в умовах глобальної пандемії. Але все трапилося в день народження мого сина. І це особливо жорстоко.

Дженні Вокер

Достеменно невідомо, куди ж зникла їхня PlayStation 5. Проте, такі ситуації траплялися і з іншими покупцями в Amazon. Дехто отримував у коробці з-під консолі інші предмети тої ж ваги, наприклад, кухонне приладдя чи навіть корм для тварин. Проте, такий-от відеозапис вдалося зробити вперше.