😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Disco Elysium отримають серіал від авторів «Їжака Соніка»

Кіноадаптація найкращої RPG 2019 року від творців найкращого фільму за відеогрою. Можливо, буде щось не менш круте.

Disco Elysium

У розробку запустили телеадаптацію рольової гри Disco Elysium. Студія dj2 Entertainment, яка займалася виробництвом фільму «Їжак Сонік», спільно з ZA/UM створить серіал за грою. Про це повідомило Variety. Стрічка про Їжака стала найкращою за відеогрою в історії кіно. Робота над сиквелом історії вже розпочалася.

Як повідомляє джерело, проєкт за Disco Elysium наразі перебуває на дуже ранній стадії створення. Він немає ще ні сценариста, ні цифрової платформи, яка показуватиме готовий продукт.

Ми дуже раді об’єднатися з dj2 для того, щоби розширити франшизу для інших засобів масової інформації та нової аудиторії.

Гелен Гіндпере (Helen Hindpere), сценаристка ZA/UM

Сюжет розгортатиметься навколо детектива з загадковим минулим. Йому потрібно розкрити злочин, який може розпочати громадянську війну за участі впливових політичних угрупувань.

Нагадаємо, що Disco Elysium вважають однією з кращих рольових ігор 2019 року. Вона отримала дуже високі оцінки від ґеймерів та журналістів. У 2020 році розробники планують випустити гру на PS4, Xbox One і Nintendo Switch.