😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Марґо Роббі зіграє в нових «Піратах Карибського моря»

Без Джека Горобця, але зі свіжою оригінальною історією.

Марго Роббі

Марґо Роббі зіграє головну роль у новому фільмі культової франшизи «Пірати Карибського моря». Актора вже підписала контракт. Стрічка розповість нову оригінальну історію, у якій не буде Джека Горобця. У ній взагалі не згадуватимуться події минулих частин. Про це повідомляє The Hollywood Reporter.

У центрі нового сюжету буде піратка. Над сценарієм працює Крістіна Годсон. З Марґо Роббі вона вже співпрацювала в проєкті «Хижі пташки (та фантастична Гарлі Квін)». Також Годсон раніше написала «Бамблбі» й зараз створює текст для майбутнього «Флеша».

Блокбастером займеться і продюсер усіх попередніх частин Джеррі Брукхаймер. Відомо, що студія Disney разом із ним розробляє шосту частину, яка має перезавантажити франшину. Джонні Деппа ми там теж не побачимо. Над сценарієм продовження працює Тед Елліот та головний сценарист «Чорнобиля» від HBO Крейґ Мазін.

Наразі не відомо, чи будуть ці два фільми пов’язані між собою сюжетно. Нагадаємо, що оригінальна франшиза — одна з найприбутковіших в історії. Фільми серії зібрали у світовому прокаті 4,5 мільярди доларів. Однак, остання, п’ята частина «Пірати Карибського моря: Помста Салазара», показала найслабший результат. Джонні Депп покинув проєкт, але чи зможе культова історія існувати без нього?