😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Disney готує серіал про Ваканду з «Чорної пантери» для свого стрімінгового сервісу

Компанія буде намагатися розширити роль королівства в MCU.

Ваканда

Disney подовжила контракт із компанією режисера «Чорної Пантери» Раяна Куглера Coogler’s Proximity Media. Нова угода передбачає співпрацю студій на п’ять років.

Для мене честь бути партнером The Walt Disney Company. Працювати з ними над «Чорною Пантерою» було моєю мрією. Як завзяті споживачі телебачення, ми не можемо бути щасливішими, запускаючи наш телевізійний бізнес із Бобом Гером, Даною Волден і всіма дивовижними студіями під парасолькою Disney. Ми сподіваємося вчитися, рости й будувати відносини з аудиторією по всьому світу через платформи Disney.

Ми особливо стурбовані тим, що ми зробимо наш перший стрибок із Кевіном Файгі, Вікторією Алонсо і їх партнерами в Marvel Studios, де ми будемо тісно співпрацювати з ними у відборі MCU-шоу для Disney+. Ми вже працюємо над деякими проєктами, і ми не можемо дочекатися, аби поділитися ними.

Раян Куглер

Першим проєктом співпраці компаній стане серіал про Ваканду для Disney+. Однак, інформації стосовно нього наразі небагато. Відомо, що сюжет сконцентрується на драмі всередині самого королівства. Та й чекати його ближчим часом не варто, оскільки Раян Куглер зараз працює над сиквелом «Чорної Пантери». Тож нам як завжди залишається чекати подальших новин.