😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Disney продовжує роботу над фільмом «Трон 3», а Джаред Лето офіційно підтвердив свою участь у картині

Він стане головним героєм нової історії франшизи.

Трон

Видання Deadline повідомило, що розробка нової частини серії фільмів «Трон» таки продовжується. Його режисером назначили Ґарта Девіса. Постановник найбільш відомий за роботою над «Левом» та «Марією Магдалиною».

Останню версію сценарію для «Трона 3» написав Джессі Віґутов («Сімейні цінності», «Принц»). Продюсерами картини стали Джастін Спрінґер («Облівіон»), Емма Ладбрук, яка працювала над кліпами музичної групи 30 Seconds to Mars, та Джаред Лето, який, до речі, зіграє головну роль у цій картині

Останню інформацію він підтвердив власноруч на своїй сторінці в Twitter. Схоже, він задоволений отриманою можливістю стати частиною цієї франшизи.

Я вражений даною мені можливістю створити цей фільм, адже оригінальна гра і фільм так сильно вплинули на мене в дитинстві. Мене переповнюють емоції від того, що я стану частиною нової глави.

У цьому пості мова йде скоріше про його роль продюсера, тому він замислився, та вирішив оприлюднити більше конкретний пост:

Я дуже гордий і радий підтвердити, що ТАК — я зіграю в новому фільмі «Трон». Ми будемо працювати старанно, щоби створити те, що ви полюбите. Ми приготували унікальні ідеї для вас. Побачимося в системі!

Нагадаємо, що «Трон» — це серія фантастичних фільмів, де більша частина подій відбувається у віртуальному світі під назвою «Система». Оригінальна картина вийшла ще в 1982-му році, а от його продовження — за 28 років, у 2010-му. Про третю частину розмови йшли всі ці останні 10 років, й от тепер, схоже, творці наважилися.

Якщо ж ви ще не бачили попередні частини «Трону», чи просто бажаєте передивитися їх ще раз, та й бажано з професійним українським озвученням, то на сайті UAkino ви знайдете все, що вам необхідно. Окрім цього тут ще величезна купа фільмів та серіалів українською мовою!