😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Одразу два нових трейлера Cyberpunk 2077 — збираємо ігровий процес «шматочками»

Нові відео розповідають про зброю в грі, а також про можливості вибору передісторії для головного персонажа.

Cyberpunk 2077

Під час проведення Night City Wire розробники зі студії CD Project RED показали два нових трейлера, присвячених різним аспектам Cyberpunk 2077. Цього разу ми зможемо оцінити зброю в грі та варіативність вибори передісторії для головного героя.

Почнемо з пушок: у Cyberpunk 2077 буде чотири типи зброї — холодна та три типи вогнепальної. Виглядає це так:

  • Power Weapon — аналог звичайного «вогнепалу»;
  • Tech Weapon — використовує електромагнітні набої;
  • Smart Weapon — має самонавідні набої.

Уся зброя також буде поділена на різні ступені «рідкості». У найкращих традиціях, найбільш цінними будуть «легендарні», що матимуть унікальні характеристики. Як завжди, найти таку кралю буде доволі важко.

Окрім цього зброю можна також модифікувати. «Моди» можуть бути фізичними та програмними. До перших відносяться різні приціли та додаткові установки, а програмні можуть напряму впливати на характеристики.

Перейдемо до іншого трейлера. Його присвятили різним передісторіям головного героя. Так, персонаж якось жив і до того, як потрапив під ваше керування.

Гравець має три варіанти на вибір: або ж його персонаж був кочівником, або ж співробітником корпорації, чи просто «вуличним хлопцем». Розробники обіцяють, що цей вибір буде доволі сильно впливати на проходження гри. Також кожен із варіантів відкриватиме свої унікальні можливості. Наприклад, якщо обрати варіант «дитя вулиць», то ваш персонаж уже бути знати про всі банди та їхні особливості, а от кочівник добре проінформований про життя поза Найт-Сіті.

Cyberpunk 2077 має вийти 19 листопада на PC, Xbox One та PS4. Пізніше з’явиться й на консолях нового покоління.