😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Для Disney+ розробляється серіал за «Скарбом нації»

Окрім цього культова серія з Ніколасом Кейджем має отримати повноцінне продовження з відомими нам героями.

Скарб Нації

Продюсер Джеррі Брукхаймер під час нового інтерв’ю розповів, що просто зараз йде розробка нового серіалу для Disney+. Він ґрунтується на фільмах серії «Скарб нації» з Ніколасом Кейджем, але не будуть пов’язані із сюжетом картин. Сюжет телевізійної адаптації розповість про більш молодих героїв.

Для серіалу вже написали сценарій пілотного епізоду. Плани на майбутні епізоди вже також побудовані. Залишиться тільки дочекатися реакції аудиторії на такий хід.

Окрім цього в розробці ще й повноцінний фільм-продовження цієї серії. Нова частина «Скарбу нації» має повернути відомих нам акторів із попередніх фільмів до своїх ролей. Сценарій до нього тільки пишеться, а відповідає за нього Кріс Бремнер («Погані хлопці назавжди»). Режисером має знову стати Джон Тьортлтауб, який ставив попередні фільми серії.

Оригінальна картина з Ніколасом Кейджем вийшла ще у 2004-му році, а сиквел з’явився у 2007-му. До речі, акторка, що відома нам за серією фільмів «Крик», може повернутися до своєї ролі в новій частині франшизи. Також ми розповідали про те, що автори серіалу «Чорний список» вирішили перетворити фінал сезону на анімований комікс.