Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

До GTA 5 тепер можна приєднати велотренажер і перетворити гру на повноцінне тренування

Новий мод перетворює GTA на реальний симулятор велосипедиста з використанням тренажера.

GTA

Для PC-версії GTA 5 вийшла модифікація GTBike V. За допомогою неї можна підключити до гри велотренажер, який ви будете використовувати в якості контролера.

Працює це наступним чином: після встановлення моду та натискання кнопки F5 головний герой одягає спортивну форму та сідає на велосипед. Справа внизу з’явиться спеціальний «датчик», який показуватиме швидкість, час у дорозі, пройдену дистанцію та інше. Він зв’язується саме з тренажером, тому всі показники наближені до реальних.

Чим сильніше користувач крутить педалі, тим швидше їхатиме персонаж. Окрім цього гра передаватиме тренажеру дані про місцевість, на якій перебуває герой гри. Прилад буде підлаштовувати навантаження на користувача відповідно до цього.

На час використання моду клавіатурою користуватися не вийде. Можна використовувати стік на тренажері для поворотів, або ж направити персонажа одним із завчасно заданих маршрутів.

Завантажити GTBike V можна за цим посиланням. Окрім цього ось тут ви знайдете інструкцію по його встановленню та налаштуванню.