Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Фільм «Джон Вік» міг мати зовсім іншу назву

Усе змінилося через те, що Кіану Рівз не зміг запам’ятати її.

Джон Вік

Виявляється, що франшиза «Джон Вік» могла називатися зовсім по-іншому. Звичайно, це не новина, що в процесі зйомок назви картин можуть змінюватися, але тут усе вийшло доволі спонтанно та кумедно.

Справа в тому, що автори не самі вирішили відмовитися від початкової назви. Планувалося, що перший фільм називатиметься Scorn («Презирство»). Проте, за словами сценариста Дерека Колстада, виконавець головної ролі Кіану Рівз у всіх своїх інтерв’ю постійно забував цю назву, тому говорив про головного персонажа, називаючи його по імені. У підсумку й сама картина почала запам’ятовуватися просто як «Джон Вік».

Кінокомпанія Lionsgate вирішила не втручатися в образ картини, який створював у своїх розповідях Кіану. Він непогано привертав увагу до головного героя, і ніхто й подумати не міг про якесь там «Презирство».

«Джона Віка» назвали «Джоном Віком» тільки через Кіану, який виключно так і говорив про фільм. Відділ маркетингу зазначив, що через це студія вже заощадила від 4 до 5 мільйонів доларів на рекламу. Тому «Джон Вік» замість «Презирства». Я навіть уявити собі не можу тепер фільм зі старою назвою.

Дерек Колстад

Четверта частина цієї серії фільмів має вийти аж у 2022-му році. Поки що вона навіть не мають підзаголовку.