Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Дочка Брюса Вілліса оприлюднила нове відео з батьком в образі «Міцного горішка»

Повернення культової серії фільмів чи спланована рекламна кампанія?

Міцний горішок

Нове відео з натяком на «Міцного горішка» оприлюднила дочка Брюса Вілліса – Румер Вілліс. У записі ми бачимо актора, який насвистує оду «До радості». Він зустрічає групу невідомих людей, ми бачимо натяк на початок бійки в найближчий час, а потім на екрані з’являється гештег DieHardIsBack – «Міцний горішок» повертається».

Можна було б подумати, що це прямо таки натяк на повернення відомого багатьом персонажа, проте є нюанс. Відео Румер також супроводила ще одним гештегом – ad (advertisement, реклама). Через це можна припустити, що це не продовження «Міцного горішка», а лише тематична реклама. Хоча, може виявитися, що це саме реклама продовження серії фільмів. Поки важко сказати точно.

Останні новини про те, що серію таки можуть продовжити, з’являлися ще в 2018-му році. Тоді продюсер Лоренцо ді Бонавентура повідомив, що шостий фільм отримає назву «Макклейн». Події начебто мали розгортатися паралельно в сучасності та в кінці 70-х років,  аби показати історію становлення Джона Макклейна, та його сучасні проблеми.

Тоді заявили навіть про вибір сценариста та режисера. Проте, з вересня 2018-го року новин про шостий фільм «Міцний горішок» не було взагалі.