😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Дослідження: чоловіки та жінки обирають різні ігри на різних платформах

Вчені знову намагаються довести, наскільки ґеймери відрізняються за статтю.

ігри

NP Strategy Group оприлюднило дані щодо нового дослідження відеоігрових звичок людей. Для його проведення команда опитала 3 003 респондентів. З них трохи менше, ніж 38 % (1 147) повідомили, що грають приблизно 30 хвилин на тиждень. Саме таким і вирішили зробити мінімальний поріг для того, аби вважати людину гравцем. Хоча, ми з вами знаємо, що такий показник точно замалий для такої класифікації.

У будь-якому випадку, тільки 42 % зі згаданих людей погодилися називати себе ґеймерами.

Переходимо до більш конкретних даних. 25 % жінок, що грали близько 30 хвилин на тиждень, погодилися на звання «ґеймер». Чоловіки, що грали стільки ж часу, погоджувалися так називатися у 55 % випадків. 64 % з них також грали на смартфонах. Жінки ж у 71 % випадків обирали тільки мобільний ґеймінг, і відмовлялися від інших платформ.

Далі дослідження перейшло до жанрів. Виявилося, що жінки значно більше віддають перевагу казуальним та мобільним іграм.

43 % респондентів у якості улюбленої платформи обрали консолі. Смартфони обрали 24 % людей, PC — 14 %, ноутбуки та планшети — по 9 %. При цьому жінки більше, ніж у два рази частіше обирали смартфони (43 % від усієї кількості жінок у порівнянні з 18 % серед чоловіків). Також жінки в три рази частіше обирали планшети (15 % серед жінок проти 5 % серед чоловіків).

Водночас чоловіки частіше обирали PC (18 %) на відміну від жінок (7 %). Співвідношення тих, хто обирав консолі, також схиляється на бік чоловіків (48 % проти 35 %). Окрім цього жінки частіше обирали free-to-play (41 % проти 22 %). За «ігри за повну ціну» «голосували» 44 % чоловіків і 30 % жінок.