😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Дуейн «Скеля» Джонсон та Емілі Блант зіграють подружню пару із суперздібностями

Усе це готується в рамках фільму за коміксом Ball And Chain.

Дуейн Джонсон та Емілі Блант

За даними видання Deadline, дует із «Круїзу по джунглях» Дуен «Скеля» Джонсон та Емілі Блант знову зіграють разом. Цього разу їм доведеться взяти на себе ролі чоловіка та дружини у фільмі Ball And Chain, що заснований на однойменному коміксі 1999-го року.

У центрі сюжету опиниться проблемне подружжя, що отримує надприродні здібності від інопланетного метеориту. Пізніше вони зрозуміють, що їм доведеться бути разом, оскільки їх сили не працюють, коли вони знаходяться окремо один від одного.

Сценарій фільму напише Емілі Ґордон, яку номінували на «Оскар» за роботу над проєктом «Любов — хвороба». Продюсером стане Кевін Мішер («Справа Річарда Джуелла»). За інформацією джерела, проєктом зацікавилися одразу декілька студій, разом із Netflix, але жодних коментарів щодо цього ще не надходило.

До речі, раніше ми розповідали про те, що продовження «Чорного дзеркала» не слід чекати найближчим часом. Також цікаво буде дізнатися, що автори серіалу «Чорний список» вирішили перетворити фінал сезону на анімований комікс.