Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Двейн «Скеля» Джонсон голими руками виламав свої металеві ворота з цегляної стіни

Усе через те, що він запізнювався на зйомки «Чорного Адама».

Чорний Адам

Під час DC Fandome в серпні нарешті офіційно представили тизер «Чорного Адама», головну роль у якому зіграє Двейн «Скеля» Джонсон. Тепер актор може ділитися деякими ситуаціями, які трапляються з ним у зв’язку саме з цим фільмом. Так і вийшло, хоча й випадок доволі незвичайний.

На своїй сторінці в Instagram актор розповів про «не самий найкращий момент свого життя». Справа в тому, що він запізнювався на роботу, але через сильний ураган у нього вдома відключилася електрика. Ворота в нього автоматичні, але на такий випадок передбачений спосіб відкриття за допомогою гідравліки. Проте, цього разу йому не щастило, і цей спосіб також не спрацював. Він викликав спеціалістів, але ті обіцяли приїхати аж через 45 хвилин, яких у нього аж зовсім не було.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений therock (@therock)

На той момент сотні учасників виробництва чекали на мене, щоби почати роботу. Тому довелося вчинити так. Я штовхнув, підняв і вирвав ворота сам. Вирвав із цегляної стіни, зламав металеву гідравліку і жбурнув на галявину.

Моя охорона залишилася зустрічати фахівців по воротах. Ті прибули приблизно через годину й були в «жаху й потрясінні». Знову ж, не мій найкращий день, але робота є робота. Я думаю, я готовий для Чорного Адама.

Двейн Джонсон

Нагадаємо, що Чорний Адам — це антигерой всесвіту DC, який має чималу силу, майже як у Супермена, хоча за моральними принципами схожості в них мало. Він вважається основним ворогом Шазама. Події ж сольного фільму цього персонажа розгортатимуться в теперішньому часі. Фанати побачать Спільноту справедливості Америки. До неї попадуть Чорний Адам, Атом-смешер, Людина-яструб, Доктор Фейт та Циклон.

Прем’єра картини назначена на грудень 2021-го року.