Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Чутки: Ніколас Кейдж таки може знову зіграти Супермена

У цьому йому має допомогти сольний фільм про Флеша.

Ніколас Кейдж

Для початку згадаємо, на чому має бути заснований фільм «Флеш». Оскільки він базується на сюжетній арці Flashpoint, то за сюжетом на екрані мають показати одразу, щонайменше, дві варіації нашого всесвіту. Оскільки факт того, що Бетменів буде декілька, уже підтверджений, то закономірно постає питання і про інших героїв.

Видання Fandomwire стверджує, що Суперменів також має бути декілька. Хоча, може він буде тільки один у фільмі, але покажуть тільки альтернативну до актуального кіновсесвіту DC версію. Байдуже, головне, що за даними ресурсу, цю версію зіграє ніхто інший, як Ніколас Кейдж.

Нагадаємо, що актор міг отримати роль ще 90-х, коли фільм про цього героя планував Тім Бертон, але не судилося. Потім були натяки на те, що він стане Кларком Кентом у серіалі від CW, але в підсумку він зміг тільки озвучити героя в анімаційному серіалі Teen Titans Go! To The Moon.

Сольний фільм про Флеша запланований на 2022-й рік. Головну роль виконає Езра Міллер, який уже з’являвся в образі в картині «Ліга справедливості».