Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Новини

Вийшов перший ТВ-ролик «Дюни» Дені Вільнева

Знову крики, цитати про страх. Цей фільм не для людей зі слабкими нервами.

Дюна

На початку вересня Warner. Bros випустила перший офіційний трейлер «Дюни» Дені Вільнева. Маркетингова кампанія стрічки набирає обертів. Зараз студія опублікувала перший телевізійний ролик. У ньому теж увага закцентована на Полі Атрейдесі, якого грає Тімоті Шаламе.

Пол — це син Лето Атрейдеса (Оскар Айзек). Йому судилося стати месією Муад’Дібом.

У Полі одразу ж приваблює те, що він, зі своїми деталями, масштабами та побудовою світу, перебуває у свого роду антигеройській подорожі. Він думає, що стане молодим генералом, пізнаючи мудрість свого батька в керуванні бойовими силами, перш ніж він досягне повноліття.

Тімоті Шаламе

За словами Оскара Айзека, фільм Вільнева не для людей зі слабкими нервами. Він каже, що постановник не уникає неприємних історій книжкового оригіналу.

Я не й уявити не міг когось, хто так ідеально підійшов би під тон романів Френка Герберта, ніж Дені. Є речі, на які дивишся й тобі стає лячно. Це шокує.

Оскар Айзек

Нагадаємо, що головні ролі у фільмі виконають Тімоті Шаламе, Оскар Айзек, Зендая, Дейв Батіста, Джош Бролін, Стеллан Скарсґард, Джейсон Момоа та ін. Сюжет стрічки написав Ерік Рот спільно з Джоном Спейтсом («Доктор Стрендж», «Пробудження») за романом Френка Герберта. Продюсерами виступлять Мері Перент («Легенда Г’ю Галаса»), Кейл Бойтер («Автомонстри»), Джо Караччоло та сам Вільнев.

Прем’єра «Дюни» запланована на 18 грудня 2020 року.