😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Обирати не доведеться: у сольному фільмі про Флеша з’являться одразу два відомі нам Бетмени

Бен Аффлек та Майкл Кітон офіційно приєднуються до касту картини.

Бетмен і Флеш

Режисер Андрес Мускетті під час розмови із журналом Vanity Fair підтвердив, що актор Бен Аффлек таки повернеться до ролі Бетмена. Мова йде про появу в сольному фільмі про Флеша з Езрою Міллером. Там Бен зіграє ключову роль у сюжеті. Не варто забувати, що саме з цим Бетменом Флеш уже контактував раніше у фільмах DC.

Він — наша «база». Цей герой — частина звичайного положення світу, до того, як починається пригода Баррі, який уже знайомий із ним.

Андрес Мускетті

Постановник також додав, що відносини між Баррі Алленом та Брюсом Вейном мають бути дуже емоційними. Вони обидва залишилися без батьків у ранньому віці. Також режисер додав, що Бен Аффлек зможе достатньо розкрити свого персонажа у фільмі.

У його версії Бетмена є певна подвійність. Так, це дуже мужній персонаж — він виглядає дуже загрозливо, у нього видатне підборіддя. Але водночас це дуже вразлива людина.

Бен знає, як можна донести до глядачів те, що в нього всередині — цю саму вразливість. Йому просто потрібен сюжет, який дозволить зіграти на цьому контрасті.

Андрес Мускетті

Окрім Бена у фільмі ми побачимо щонайменше ще одну версію Темного лицаря. Цього разу до ролі повернеться Майкл Кітон, і він уперше одягне маску після фільмів Тіма Бьортона. Режисер заявив, що це буде не камео, а доволі важлива роль.